Product Details:
| Screen Size | 43 inch |
| Orientation | Portrait |
| Resolution | 3840*2160mm |
| Brightness | 300–450 cd/m² |
| Touch Support | Non Touch |
| Operating System | Android + Windows |
| Refresh Rate | 32SE3KE-B SE3KE series standard signage |
| Life Span | 100000 Hrs |
| Pixel Density | NA |
| Input Voltage | Typ. / Max. 45W/80W Smart Energy Saving 31.5W |
| Dimension | 733*438*80mm |
| Country of Origin | Made in India |