Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Round |
| Body Material | Aluminum |
| Refresh Rate | 32SE3KE-B SE3KE series standard signage |
| Resolution | 3840*2160mm |
| Life Span | 100000 Hrs |
| Dimension | 733*438*80mm |
| Brand | LG |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | Typ. / Max. 45W/80W Smart Energy Saving 31.5W |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Screen Size | 21.5 inch |
| Display Size | 21.5 inches |
| Touch Technology | Capacitive |
| Installation | Floor Stand |
| Display Type | LED |
| Screen Resolution | 1920×1080 |
| Processor | ARM Quad Core |
| Operating System | Windows |
| Audio | In-Built Speaker |
| Brand | 21.5 Hinled |
| Monitor Type | LED |
| Warranty | One Year |
| Screen Orientation | Portrait |
| Body Material | MS Powder Coated |
| Connectivity | Wi Fi |
| Usage Area | Indoor |
| Pixel Pitch | 21.5 |
| Features | P. Cap Toner , Thermal Primer, Metal Keyboard, Barcode/QR Scanner |
| Country of Origin | Made in India |
21.5 inch computer kiosk having features with P cap Touch, Full HD display, 250 nits brightness, 2MP camera, Metal Keyboard, Android 14 OS latest in the segment, Laser Printer A4, Thermal Printer, MIC, Ram 8GB, Storage 1TB, LAN, USB, WIFI, Industrial grade heavy encloser 1.6 MM CRCA sheet, QR scanner, Finger Print , One our Battery Backup
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Application | Information |
| Screen Size | 21.5 inch |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Touch Technology | Capacitive Touch |
| Operating System | Windows |
| Material | Mild Steel |
| Brand | HINLED |
| Warranty | One Year |
| Contrast Ratio | 10000:1 |
| Included Peripherals | Thermal Printer |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Brightness | 350 nits |
| Ram | 8 |
| Memory | 8 GB |
| Mounting | Floor |
| Response Time | 8ms |
| Touch Screen | Yes |
| Usb Ports | VGA/ HDMI (MHL)+ USB 2.0 |
| Printing Facility | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Printer | Inbuilt Thermal Printer, Receipt printer, Laser printer |
| QR Code | QRcode, Barcode |
| Microphone | Standard Microphone |
| Colours | >16.7 million |
| Base | 10 mm Metal sheet - Powder coated with provision of 4 No M12 anchor bolts |
| Biometric | Inbuilt Biometric scanner to be used by software installed on kiosk |
| External Adapter | External adapter with 5 meters wire |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 55 inches |
| Function | Touch |
| Brand | Hinled Display System |
| Monitor Type | LED |
| Operation Temperature | 0 DegreeC ~ 40 DegreeC |
| Warranty | One years |
| Viewing Angle | 178 Degree(H) / 178 Degree(V) |
| Shape | Rectangular |
| CPU | Quard Core 1.6 Gh |
| Contrast Ratio | 5000:1 |
| Aspect Ratio | 16 : 9 |
| Ram | 2GB |
| Brightness | 450nits |
| Memory | 16GB |
| Mounting | Floor |
| Response Time | 4ms |
| Usb Ports | 2 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Terminal Function | Information |
| Screen Size | 22, 32 |
| Terminal Type | Restaurant Self-Service Kiosks |
| Installation | Floor Stand |
| Input Devices | Touch Screen |
| Printer Type | Thermal Printer |
| Operating System | Android |
| Brand | HINED |
| Usage Area | Indoor |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Display Size | 21.5 inch |
| Usage/Application | Indoor Type |
| Brand | HINLED |
| Display Type | Capacitive |
| 21.5 inch | 10 point, 3mm armored glass |